map iaumajlesi

 نشانی پستی: اصفهان، مبارکه میدان فردوسی

 

 


لیست  شماره تلفن های داخلی کارکنان

 

                                                                                                                                                                                                                                                حوزه ریاست

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

تلفن داخلی

مستقیم

1

حمیدرضا صالح منش

رییس دفتر ریاست

2013

 

2

مهران احمدپور

کارشناس امور دفتری دفتر ریاست

2080-2019

52405145

3

سیدامین موسوی سهراب صداقت

روابط عمومی

2051

52406788

4

سیدرضا هاشمی محسن رنجبر

حراست

2151

2152

52418585

52418586

5

مصطفی فروغی

کارشناس حراست

2153

52410363

 

حمید روناسی - حمید ناظمی

مرکز رشد و فناوری

2009

 

6

حمید انصاری نیا

کارشناس امور حقوقی

2086

 

حوزه آموزش

8

سیدمحمدرضا لقمانیان

معاون علمی

2061

52414600

9

علی  پریوش

مسوول دفتر

2053

 

10

علیرضا حاجی کریمی

مدیر آموزش

2180

 

11

ابراهیم ایرانپور

اداره امتحانات

2018

 

12

محمدجواد  رنجبر

کارشناس ثبت امور نمرات

2050

 

13

جهانگیر خدایی

مسوول پذیرش و ستاد شاهد و ایثارگر

2168

 

14

علی اکبر ابوالقاسمی

کارشناس آموزش

2172

 

15

مجید احمدی

کارشناس آموزش

2012

 

16

حیدر امیرخانی

کارشناس آموزش

2011

 

17

علیرضا بوشهری

کارشناس آموزش

2044

 

18

معصومه عزیزیان

کارشناس آموزش

2167

 

19

ذبیح اله سلطانی

کارشناس آموزش

2071

 

20

سیدمجید موسوی

کارشناس آموزش

2052

 

21

مسعود  سلطانی

کارشناس آموزش

2060

 

22

مرضیه ابوطالبی گیتی خالوزاده

مسوول کارگزینی هیات علمی

2132

52410363

23

سیدروح اله  هاشمی

کارشناس کارگزینی هیات علمی

2026

 

24

اصغر عربی

رییس اداره فارغ التحصیلان

2114

52408589

25

منصور جانقلی

کارشناس اداره فارغ التحصیلان

2096

 

26

سید حمید  رضوی

مسوول امور کلاس ها

2006

 

حوزه پژوهش

71

سیدمحمدرضا لقمانیان

معاون علمی

2061

52414600

72

مجتبی آقاجانی

مدیر پژوهش

2177

52406033

73

صادق ابوطالبی

رییس فناوری اطلاعات

2181

 

74

منصور شریفی

رییس فناوری اطلاعات

2191

 

75

داوود منصوری

رییس فناوری اطلاعات

2056

 

76

فریده فروغی

مسوول سایت 2- 1

2139

 

77

علیرضا  لاوی

مسوول سایت 3 و اینترنت

2123

 

78

زهرا کریمی

مسوول کتابخانه

2183

 

79

بهزاد  آقابابایی

مسوول مجلات پژوهشی

2157

 

80

مهران ایرانپور

کارشناس تحصیلات تکمیلی

2178

 

81

بابک کریمی

کارشناس آزمایشگاه ها

2184

 

82

حمزه کاویان

کارشناس کارگاه ها

2178

 

حوزه دانشجویی

83

محمدرضا  ارشادی

معاون دانشجویی

2001

52411641

84

علی  پریوش

مسوول دفتر

2053

 

85

الیاس جباری

مدیر امور دانشجویی

2017

 

86

سعید اشکانی

کارشناس امور دانشجویی

2014

 

87

مهدی باقریان

کارشناس اداره تربیت بدنی

2023

 

88

مجتبی عطابابایی

کارشناس امور نظام وظیفه

2094

 

89

مسعود  رافت نیا

مسوول مرکز مشاوره

2163

 

90

فریدون سلیمانپور

کارشناس امور دانشجویی

2049

 

91

خسرو اسدپور محمد قربانی

مسوول سلف سرویس

2138

 

حوزه فرهنگی

93

محمدرضا  ارشادی

معاون فرهنگی

2001

52411641

94

حسن  ابراهیمی

مسوول ستاد اقامه نماز

2116

 

95

علیرضا اسلامی فر

کارشناس قرآن و عترت

2194

 

96

معصومه بخشایی لیلا ملت

کارشناس مشاوره فرهنگی

2170

 

97

 

تشکل های دانشجویی

2082

 

حوزه مالی

98

مجید  عظیمی

مدیرکل توسعه و مدیریت منابع

2078

 

99

ایرج ایرانپور- مجید کارگران

مدیر امور مالی

2113

52410361

100

سیدابراهیم طباطبایی غلامرضا ابراهیمی

صندوق رفاه دانشجویی

2101

52410167

101

حمیدرضا رضایی -  نورمراد محمدی

امورشهریه

2021-2100

 

102

حمیدرضا محمدی بهزاد احمدپور

جمعدار اموال

2035-2148

 

103

داوود ابراهیمی

انباردار

2109

 

104

لیلا ملت

کارشناس برنامه ریزی و بودجه

2034

 

105

جهانبخش داتلی بیگی

حسابدار

2036

 

106

زهرا  زکی پور

حسابدار

2146

 

107

کوروش  رییسی

حقوق و دستمزد

2129

 

108

احمد  شهریاری

حسابدار

2040

 

109

اصغر کریمی

بیمه تکمیلی  و رفاه کارکنان

2030

 

110

علیرضا  وکیلی

تدارکات

2042

 

حوزه اداری

111

عباس  نصوحی

مدیر اداری وآموزش منابع نیروی انسانی

2149

 

112

نسرین  بهرامی -  فاطمه عسکری

مسوول و کارشناس دبیرخانه

2135

 

113

عبداله فخری سیدمجتبی صدرعاملی

مسوول کارگزینی کارکنان

2024-2105

52418591

114

رضا ایرجی

راننده

2155

 

115

آبدراخانه دانشکده ولایت

 

2173

 

116

آبدراخانه ساختمان اداری

 

2005

 

117

تاکسی تلفنی دانشگاه

 

2121

 

118

چاپ و تکثیر

 

2093

52410169

118

غلامرضا  قربانی

مسوول مخابرات

9

52410168

52410171

52410166

52408587

52411864

119

علیرضا ترابی- سید رحمت اله موسوی

فضای سبز

 

52464280

 

رحیم اکبری- بهروز حاتم زاده - محمدصالحی

خدمات

 

 

حوزه عمران

120

احمدرضا  ایرانپور- حمید رجبی

کارشناس عمران

2028-2125

52415054

121

مرتضی ایرانپور عباس رحیمی

بهزاد اسماعیلی - شهاب الدین خرم

کارشناس تاسیسات

 

 

حوزه انتظامات

122

علی رحیمی

مسوول انتظامات

2106

 

123

انتظامات ورودی

 

2120

52406655

مدیر گروه های آموزشی

27

مجید  عظیمی

ارشد و دکتری حسابداری

2064

 

28

سمیه  پورحسین

کاردانی و کارشناسی حسابداری

2057

 

29

زهرا سرجویی

تربیت بدنی ( تمام مقاطع )

2177

 

30

مریم  کدخدایی

روانشناسی تربیتی

2136

 

31

مسعود  گودرزی و حسن قربانی

کاردانی،کارشناسی و ارشد مدیریت

2057

 

32

حسن  غفوری

برق

2071

 

33

فرهاد  نوابی فر

کامپیوتر و برق

2186

 

34

شهروز  شمس

مکانیک و صنایع

2071

 

35

سعید   آقابیگی

معماری، ریاضی و عمومی

2072

 

36

منصور  دیانی

معارف اسلامی

 

 

حوزه معاونت سما

124

غلامرضا  عقیلی

معاون مدارس سما

 

52408590

125

علیرضا  رستمی

مدیر مالی

2046

 

126

زهرا ابراهیمی

مسوول کامپیوتر

2045

 

127

سیدمهدی  موسوی

مدیر امور اداری

 

52405057

128

سیدرسول  مرتضوی

متصدی امور اداری

 

دفتر استادان

38

سمیرا  ابوطالبی اکرم یوسف زاده

گروه ریاضی

2133

39

مریم ترابی راضیه کتابچی

گروه ریاضی

2196

40

سهیل سلحشور علی کریمی سعید آقا بیگی

گروه ریاضی

2115

41

حسام اشراقی -  مهدی باقریان

گروه تربیت بدتی

2182

42

احمدرضا عسکری غلامرضا جعفری 

گروه تربیت بدتی

2200

43

آزاده درودگر الهام محمودی فر

گروه تربیت بدتی

2147

44

ایده آذری -  فریبا مجیدی زهرا میریان

گروه کامپیوتر

2119

45

محمد جعفرزادگان عباس کریمی

گروه کامپیوتر

2160

46

کیوان محبی پیمان هدایتی

گروه کامپیوتر

2143

47

علیرضا نوروزی

گروه کامپیوتر

2074

48

شاپور بهیان عباس روحانی

گروه عمومی

2112

49

فاطمه ذیگلری طیبه نیکفرد

گروه عمومی

2142

50

مرضیه شریفی مریم کدخدایی

گروه عمومی

2118

51

حسین جلالی- شاهین مردانی نژاد

گروه عمومی

2079

52

محمدرضا رمضان پور مهران عمادی

گروه برق

2058

53

محسن عشوریان - حسین امامی

گروه برق

2074

54

پرستو شاه سمندی

سنجش ونظارت و ارزشیابی

2076

55

شهرزاد آذری

گروه مکانیک

2141

56

محسن صادقی مجید عظیمی  محمد صفاییان

گروه حسابداری

2204

57

میثم فروغی قدرت اله نیکزاد - رحمت اله نادری

گروه حسابداری

2088

58

لیلا صفدریان سمیه پورحسین

گروه حسابداری

2201

59

مهنام ملایی

گروه حسابداری

2084

60

مسعود فولادی مریم فرهادی

گروه حسابداری

2104

61

فرزاد کریمی مجتبی آقاجانی علیرضا حاجی کریمی

گروه مدیریت

2124

62

سعید لندران-محمد مشهدی زاده مرتضی راعی- رسول شفیعیون

گروه مدیریت

2087

63

عباس سعادت- فریبرز قرهی

گروه مواد

2192

64

سیدرسول فلاحیان- محمد رزازی

گروه مواد

2165

65

سعید نصوحیان- محمدرضا خانزاده

گروه مواد

2111

66

مجید خوروش علی توکلی-  سید مجتبی مطلبی کیا

گروه تربیت بدتی و علوم پایه

2190

67

محمدرضا کاشیان کیومرث غوثی

گروه علوم پایه

2134

68

حمید گازر- علیرضا روشنفر

گروه علوم پایه

2107

69

سعیددانشمند- اسماعیل عابدی افشین عابدی - جواد آرامی مهدی نجفیان سعیدهادیان

گروه مکانیک

 

70

فرهادعظیمی فر اکبرحجتی سعیدصالحی

گروه مکانیک

 

 

توجه : با گرفتن پیش شماره 5249 شما می توانید مستقیم با قسمت مورد نیاز خود تماس بگیرید.