جناب آقای دکتر سعید دانشمند سعيد دانشمند

عضو محترم هیات علمی گروه مهندسی مکانیک

بدینوسیله ارتقای مرتبه علمی جنابعالی به دانشیاری را تبریک عرض نموده از درگاه خداوند متعال برای جنابعالی آرزوی توفیق روز افزون مسالت می نماییم.

کسب مقام دوم مسابقات تنیس دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان توسط همکاران محترم آقایان : دکتر علی توکلی،مسعود رافت نیا و کاظم پور صادق بر جامعه دانشگاهی واحد شهر مجلسی مبارکباد.tnis

golطرح فضای سبز سازگار با کم‌آبی در گلخانه تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرمجلسی با حضور دانشگاهیان به منظور جایگزینی فضای سبز پرمصرف و کاهش مصرف آب و افزایش راندمان آبیاری راه‌اندازی شد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، رئیس واحد شهر مجلسی در مراسم افتتاح این پروژه در جمع دانشگاهیان گفت: «این پروژه برای هشت گونه از گیاهان بوته ای و چمنی کم آب در دو بخش در حال اجراست که بخش اول شامل جایگزینی چمن با گونه‌های کم مصرف و پوشش‌های غیر زنده است و با تهیه زمین به منظور کاشت چهارگونه گیاهان چمنی کم آب می تواند از نظر ظاهری جایگزین چمن کاری فعلی شود و اکنون زمین در دست آماده سازی است که کشت آن اواخر فروردین 97 انجام خواهد شد.»

دکتر محمد کوشافر افزود: «در مرحله دوم کاشت و تهیه نشاء چهارگونه از گیاهان بوته‌ای مرتعی فوق العاده مقاوم به کم آبی به منظور استفاده در فضای سبز است که اکنون 1800 عدد این بذرها در بستر نشا در محل گلخانه کاشته شده و پس از آماده شدن به زمین اصلی برای رکوردگیری منتقل خواهد شد.»

اصفهان یکی از استان‌هایی است که با بحران آب روبروست و دانشگاه آزاد اسلامی شهر مجلسی در حال انجام طرح‌هایی برای کاهش مصرف آب است.

.

 

koshfar

طی حکمی از سوی دکتر رهایی معاون آموزش وتحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی دکتر محمد کوشا فر به مدت 2 سال به عضویت در شورای گسترش استان اصفهان منصوب شد.

در متن حکم صادره آمده است :

بر اساس بند 6 بخشنامه تشکیل شورای گسترش دانشگاه آزاد اسلامی به موجب این حکم به مدت 2 سال به عنوان عضو کمیته تخصصی گسترش دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان منصوب می شوید.

با توچه به اهمین گسترش دانشگاه در بحث کیفی سازی و تطبیق دانشگاه ها با استاندارد ها ومعیار های آموزش عالی ،امید است با تخصیص وقت و با بهره گیری از تجربیات ارزنده علمی و اجرائی در اجرای این مهم و ارتقاء کیفیت علمی دانشگاه موفق و موید باشید.

زیر مجموعه ها