mosabeghatدرخشش واحد شهر مجلسی در مسابقات همگانی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان

مقام اول مسابقات تنیس روی میز، مقام دوم دارت و مقام سوم طناب‌کشی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان به واحد شهر مجلسی رسید.

 مسابقات طناب‌کشی، دارت و تنیس روی میز کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با حضور واحدهای شهرضا، دهاقان، شهر مجلسی، میمه، نطنز، خمینی‌شهر، شاهین‌شهر، گلپایگان، دولت‌آباد به میزبانی واحد دهاقان برگزار شد.

این مسابقات به‌صورت همزمان براساس مصوبه شورای تخصصی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و به منظور شناسایی نفرات و تیم‌های برتر برای اعزام به مسابقات کشوری کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی و مقارن با ایام‌الله دهه فجر برگزار شد.

اعضای تیم تنیس واحد شهر مجلسی دکتر علی توکلی طرقی –کاظم پورصادق و مسعود رافت‌نیا بودند که پس از غلبه بر حریفان به مقام قهرمانی دست یافتند.

تیم دارت واحد شهر مجلسی هم با حضور سهراب صداقت، سید جعفر سیدنا، حیدر باقر فراش و بهزاد اسماعیلی به مقام دوم مسابقات دست یافت.

تیم طناب‌کشی واحد شهر مجلسی نیز با ترکیب محمد نادری، حجت‌الله بخشی، بهزاد احمدپور، حیدر باقر فراش، بهزاد اسماعیلی، سید جعفر سیدنا و سهراب صداقت به مقام سوم رسید.

gol1گلخانه آموزشی تحقیقاتی «بهار مجلسی» دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرمجلسی به بهره‌برداری رسید.

 رئیس واحد شهر مجلسی در مراسم بهره‌برداری گلخانه آموزشی تحقیقاتی گفت: «واحد شهر مجلسی در راستای اهداف و سیاست‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای کاهش وابستگی به شهریه دارای ظرفیت‌های زیادی است که می‌تواند در این امر نقش مهمی ایفا کند.»

دکتر محمد کوشافر با بیان اینکه در این واحد طرح‌های اقتصادی متعددی انجام شده است و در آینده نزدیک نیز طرح‌های دانش‌بنیان موثری انجام خواهد شد، اظهار کرد: «این گلخانه آموزشی، تحقیقاتی با هدف آموزش دانشجویان در سطح دانشگاهی و ایجاد راهی به سوی آینده بازار کار و اشتغال راه‌اندازی شده است.»

محمود بخشی شهردار شهر مجلسی نیز در این مراسم با ابراز خرسندی از اجرای این طرح در محیط دانشگاه وجود چنین گلخانه‌ای را برای شهر مجلسی لازم وحیاتی دانست و درباره خرید اقلام مصرفی شهرداری به شرط تولید در این گلخانه اعلام آمادگی کرد.

ادامه مطلب...

velayati1حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی آقای دکتر علی اکبر ولایتی را به عنوان رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کردند.

متن حکم رهبر معظم انقلاب به شرح زیر است:

ادامه مطلب...

rahbar1رهبر انقلاب، صبح فردا نماز را بر پیکر حجت‌الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی اقامه می‌کنند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی صبح فردا (سه‌شنبه) با حضور در مراسم تشییع پیکر حجت‌الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی در دانشگاه تهران، نماز را بر پیکر ایشان اقامه می‌کنند.

شروع این مراسم از ساعت ۸:۳۰ صبح خواهد بود.

زیر مجموعه ها