اrahmatiنتصاب دکتر صادق رحمتی به عنوان رئیس کمیته مکانیک ،هوا فضا و مهندسی دریا در گروه فنی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی

بدینوسیله انتصاب دکتر صادق رحمتی را به عنوان رئیس کمیته مکانیک ،هوا فضا و مهندسی دریا در گروه فنی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی را به ایشان تبریک عرض نموده و برایشان توفیق و عزت آرزومندیم.

pazo3گردهمایی کارکنان حوزه پژوهش وفناوری به مناسبت هفته پژوهش

در این جلسه دکتر خدایی معاون پژوهشی واحد ضمن تقدر از تلاش های کارکنان این حوزه بر همدلی و وفاق بیشتر و تلاش در راستای پیشبرد اهداف مجموعه تاکید نمودند

.

ghorbaniقدردانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی از خانواده شهید مدافع حرم کمیل قربانی

دست نوشته رهبر معظم انقلاب ذیل عکس پدر شهید قربانی با ایشان در دوران دفاع مقدس
 دکتر محمد کوشافر سرپرست واحد شهر مجلسی به همراه سرهنگ مجتبی مقیمی فرمانده بسیج دانشجویی سپاه ناحیه مبارکه و حجت الاسلام رحمانی مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه شهر مجلسی و جمعی از مسئولین دانشگاهی در منزل شهید مدافع حرم کمیل قربانی که از دانشجویان واحد شهر مجلسی بود حاضر شدندو با پدر و مادر این شهید سر افراز دیدار و گفتگو کردند.
پدر شهید قربانی در این مراسم، شهادت فرزندش را افتخاری دانست که نصیب خانواده‌اش شده است و با بیان خاطراتی شیوا از زندگی خود و کمیل گفت : در جوانی به زیارت امام رضا مشرف شدم واز ایشان شغل مناسب ،همسر خوب و فرزندان صالح خواستم که همگی با عنایت امام رضا محقق شد و کمیل فرزند هشتم من شهید شد و در روز هشتم محرم به خاک سپرده شد.
عبدالرحیم قربانی در ادامه به خصوصیات اخلاقی کمیل پرداخت وگفت: همواره مقابل مادرش زانو می زد واز او میخواست تا دعایش کند.کمیل در مسجد محله حضوری چشمگیر داشت و مدیریت محافل قرآنی محل را عهده دار بود و از همین رو دوستان بسیاری داشت که در شهادتش داغدار شدند.
وی تقید ویژه به نماز اول وقت و امر به معروف ونهی منکر را از دیگر خصوصیات بارز شهید قربانی دانست و با بیان نحوه شهادت این شهید سر افراز گفت: زمانی که خبر شهادت کمیل را بمن دادند سعی کردم مادرش متوجه نشود که یک روز قبل از شهادت با حضور مسئولین لشگر نجف اشرف در منزلمان طی جلسه ای که به منظور هماهنگی امور تشییع پیکر گرفته شد مادر ایشان بصورت ناگهانی متوجه موضوع شدند و به جای گریه و ابراز غم گفتند« الحمد لله که کمیلم به آرزویش رسید و دعای من هم در حقش اجابت شد».
پدر شهید قربانی در ادامه به نحوه دیار این خانواده با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت :مقام معظم رهبری دیدار گرم وصمیمی با ما داشتند و علیرغم مشغلات زیاد به مدت 4 ساعت برای این دیدار وقت گذاشتند وبا سادگی ومتنانت خاصی به سخنان خانواده شهدا گوش میداند. و بنده عکسی که در کردستان با ایشان گرفته بودم را نشانشان دادم که برای ایشان تازگی داشت و ذیل آن عکس دست نوشته ای با خط خودشان مرقوم کردن و به همراه یک انگشتر ویک چفیه به من و مادر شهید هدیه کردند که برایم بسیار عزیز است.
دکتر محمد کوشافر نیز طی سخنانی ضمن تقدیر از این خانواده سر افزار گفت« این بازدید های سالانه ما کمترین کاری است که در راستای زنده نگاهداشتن یاد و خاطره شهدا انجام میدهیم وتمثال این دانشجوی عزیز و دو دانشجوی مدافع حرم واحد شهر مجلسی در ورودی ساختمان اداری همواره نوازشگر روح وجان ماست.
کوشافر همچنین از پدر شهید دعوت کرد تا در فضایی صمیمی و به منظور تبین ارزشهای انقلاب در جمع دانشجویان حاضر شود.
در پایان سید امین موسوی مدیر ورابط عمومی واحد شهر مجلسی متن تقدیر نامه دکتر محمد کوشا فر و سرهنگ مقیمی خطاب به خانواده شهید قربانی را در حضور خانواده این شهید گرانقدر قرائت کرد و از رشادت این مدافع حرم قدردانی شد.
در حاشیه این بازدید که در شهر ویلا شهر نجف آباد بود مسئولین با حضور در گلستان شهدای نجف آباد در کنار قبر شهید محسن حججی با قرائت فاتحه به این شهید والا مقام نیز ادی احترام کردند.

paدر دانشگاه آزاد اسلامی با سابقه درخشان پژوهشی و دستاوردهای ارزنده در سالهای گذشته، در روز دوشنبه 20/9/1396 با حضور ریاست واحد جناب اقای دکتر کوشافر و معاونین ایشان، از پژوهشگران برتر و فعال به شرح زیر مراسم تقدیر به مناسبت هفته پژوهش و فناوری برگزار گردید:

  • آقای دکتر بهزاد بهرامی نژاد، دکتری مهندسی پزشکی- بیوالکتریک: پژوهشگر برتر
  • آقای دکتر سعید دانشمند، دکتری مهندسی مکانیک- طراحی جامدات: پژوهشگر برتر
  • آقای دکتر محمدرضا خانزاده، دکتری مهندسی مواد- جوشکاری: پژوهشگر برتر
  • آقای دکتر امید قهرایی، دکتری مهندسی مکانیک: پژوهشگر فعال
  • آقای دکتر حسین امامی، دکتری مهندسی برق- مخابرات: پژوهشگر فعال

همچنین در این جلسه، مراسم پرسش و پاسخ اعضای هیات رئیسه با اعضای هیات علمی واحد برگزار گردید.

زیر مجموعه ها