norian

دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی، دکتر علی محمد نوریان را به سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری آنا، متن حکم دکتر ولایتی بدین شرح است:

« بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای علی محمد نوریان

با عنایت به مصوبه جلسه فوق‌العاده هیئت امنا مورخ 96/2/3، حضرتعالی به عنوان سرپرست موقت دانشگاه آزاد اسلامی منصوب می‌شوید تا ان شاءالله بر اساس مصالح عالیه جمهوری اسلامی ایران و اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری (حفظه‌الله تعالی) در جهت اعتلای علم و فرهنگ این مرز و بوم و ساماندهی امور این دانشگاه، نهایت کوشش را مبذول فرمایید.

علی اکبر ولایتی

رئیس هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی»

دکتر علی‌محمد نوریان اسفند سال ۱۳۹۳ با نظر اعضای هیئت موسس دانشگاه آزاد به عنوان دبیر این هیئت انتخاب شده بود.

modafeیادواره شهدای دانشجو و شهیدان مدافع حرم کمیل قربانی و احمد قاسمی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی در تالار شهید مطهری این واحد برگزار شد.

 رئیس شورای فرهنگی واحد شهر مجلسی در این مراسم گفت: «شهدای مدافع حرم حق بزرگی به گردن ما دارند و دانشجویان باید با دانش‌اندوزی و تلاش برای تداوم راه آنان این دین را ادا کنند زیرا آنچه که حائز اهمیت است امنیت و آسایشی است که به برکت خون این شهدا از آن برخورداریم.»

دکتر محمد کوشافر ادامه داد: «اطراف کشور ما را نا آرامی‌ها فراگرفته اما مرزهای جمهوری اسلامی به برکت رشادت و پایمردی این مدافعان همواره محافظت می‌شود. ما به واسطه این قهرمانان، دژهای محکمی از ایمان و اعتقاد داریم که هیچ گزندی به آن وارد نمی‌شود.»

وی از دانشجویان خواست که با تبعیت از بیانات مقام معظم رهبری در راستای استقلال علمی کشور تلاش و در سنگر علمی با جهاد خودکفایی ایران را به قله‌های خود کفایی برسانند.

یکی ازمبارزان جبهه مقاومت سوریه هم سخنران ویژه این یادواره بود که در سخنانی با تبین جایگاه ویژه دفاع در سوریه به بررسی ابعاد مختلف نفوذ نیروهای داعش و مبارزات مردم سوریه و کمک‌های مدافعان حرم ایرانی در ابعاد گوناگون پرداخت.

سردار عبدالسلام علی تقی افزود: «موضوعی که در این راستا حائز اهمیت است، این است که چنانچه آمریکا بتواند مقاومت مردم سوریه را بشکند، در گام بعدی به سراغ عراق و لبنان خواهد رفت و مطمئنا ایران مقصد بعدی سران غربی خواهد بود، در نتیجه حمایت امروز از سوریه در واقع حمایت از جمهوری اسلامی ایران در خارج از مرزهای کشور است»

درادامه مراسم از خانواده های معظم شهیدان قربانی و قاسمی تجلیل و در پایان حاضران در مراسم یکی از ساختمان‌های آموزشی واحد با حضور مادران شهدا از تابلو ساختمان به نام «شهدای مدافع حرم» رونمایی شد.

به گزارش آنا، یادواره شهدای دانشجو و شهیدان مدافع حرم کمیل قربانی و احمد قاسمی از دانشجویان واحد شهر مجلسی با همکاری حوزه بسیج دانشجویی و معاونت فرهنگی، با حضور خانوادهای معزز شهدا، ائمه جمعه شهرهای مبارکه، طالخونچه و شهر مجلسی، مدیران شهری و مسئولان دانشگاه‌های شهرستان مبارکه و جمعی از دانشجویان برگزار شد.

mosabeghatدرخشش واحد شهر مجلسی در مسابقات همگانی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان

مقام اول مسابقات تنیس روی میز، مقام دوم دارت و مقام سوم طناب‌کشی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان به واحد شهر مجلسی رسید.

 مسابقات طناب‌کشی، دارت و تنیس روی میز کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با حضور واحدهای شهرضا، دهاقان، شهر مجلسی، میمه، نطنز، خمینی‌شهر، شاهین‌شهر، گلپایگان، دولت‌آباد به میزبانی واحد دهاقان برگزار شد.

این مسابقات به‌صورت همزمان براساس مصوبه شورای تخصصی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و به منظور شناسایی نفرات و تیم‌های برتر برای اعزام به مسابقات کشوری کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی و مقارن با ایام‌الله دهه فجر برگزار شد.

اعضای تیم تنیس واحد شهر مجلسی دکتر علی توکلی طرقی –کاظم پورصادق و مسعود رافت‌نیا بودند که پس از غلبه بر حریفان به مقام قهرمانی دست یافتند.

تیم دارت واحد شهر مجلسی هم با حضور سهراب صداقت، سید جعفر سیدنا، حیدر باقر فراش و بهزاد اسماعیلی به مقام دوم مسابقات دست یافت.

تیم طناب‌کشی واحد شهر مجلسی نیز با ترکیب محمد نادری، حجت‌الله بخشی، بهزاد احمدپور، حیدر باقر فراش، بهزاد اسماعیلی، سید جعفر سیدنا و سهراب صداقت به مقام سوم رسید.

gol1گلخانه آموزشی تحقیقاتی «بهار مجلسی» دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرمجلسی به بهره‌برداری رسید.

 رئیس واحد شهر مجلسی در مراسم بهره‌برداری گلخانه آموزشی تحقیقاتی گفت: «واحد شهر مجلسی در راستای اهداف و سیاست‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای کاهش وابستگی به شهریه دارای ظرفیت‌های زیادی است که می‌تواند در این امر نقش مهمی ایفا کند.»

دکتر محمد کوشافر با بیان اینکه در این واحد طرح‌های اقتصادی متعددی انجام شده است و در آینده نزدیک نیز طرح‌های دانش‌بنیان موثری انجام خواهد شد، اظهار کرد: «این گلخانه آموزشی، تحقیقاتی با هدف آموزش دانشجویان در سطح دانشگاهی و ایجاد راهی به سوی آینده بازار کار و اشتغال راه‌اندازی شده است.»

محمود بخشی شهردار شهر مجلسی نیز در این مراسم با ابراز خرسندی از اجرای این طرح در محیط دانشگاه وجود چنین گلخانه‌ای را برای شهر مجلسی لازم وحیاتی دانست و درباره خرید اقلام مصرفی شهرداری به شرط تولید در این گلخانه اعلام آمادگی کرد.

ادامه مطلب...

زیر مجموعه ها