jilanشهادت دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی در نبرد با تکفیری‌ها
علیرضا جیلان" به خیل شهدای مدافع پیوست ...
دنیا قفسی بود برای نفس تو از خاک گذشتی دم آخر، به سلامت
 یکی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ، در عملیات آزادسازی شهر بوکمال سوریه به دست تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.

علیرضا جیلان بروجنی رزمنده مدافع حرم از مربیان به نام وداور وقهرمان رشته رزم آوران بروجن از توابع استان چهارمحال و بختیاری، متولد سال 1362 دارای یک فرزند خردسال پسر می‌باشد.
خانواده علیرضا نام عموی شهیدش که در دفاع مقدس به فیض شهادت نائل شد را برایش انتخاب کردند واکنون شهر بروجن صاحب دو شهید با نام علیرضا جیلان است.
این رزمنده مدافع حرم حدود ۲ سال در سوریه حضور داشت و ۶ ماه قبل از شهادت نیز مجروح شد.
دکتر محمد کوشا فر سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی طی پیامی گفت « امروز گل سر سبد جوانان شهر بروجن، جوانی بصیر از تبار عاشورائیان و بزرگ شده مکتب امام حسین علیه السلام در راه مجاهدت و دفاع از حریم و حرم آل الله مظلومانه شهید شد و دیگر در میانمان نیست؛ علیرضا جیلان جوانی مخلص و مجاهد از اهل ایمان که هم در سیرت و هم در صورت نمونه بود، از میان ما پر کشید و خبر شهادتش دردی آمیخته با غرور و افتخار را در دلهایمان گذاشت اینجانب به نمایندگی از جامعه دانشگاهی واحد شهر مجلسی این واقعه جانسوز را به پیشگاه امام زمان(عج)، مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای وخانواده این شهید والامقام تبریک و تسلیت عرض می نمایم».
طبق اخبار واصله مراسم تشییع و خاکسپاری این شهید سر افراز این هفته در شهر بروجن می باشدو مزار شهید در گلزار شهدای شهر بورجن جانمایی شده است.

بازدید هیات امنابازدید سرزده سرپرست دبیرخانه هیات امنا استان اصفهان از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی
دکتر پیام نجفی از امکانات و تجهیزات دانشگاه آزاد اسلامی واحدشهر مجلسی بصورت سرزده بازدید کرد.
 به منظور بررسی مشکلات و جلسه رودر رو با کارکنان و اعضای هیات علمی واحد شهر مجلسی سرپرست دبیرخانه هیات امنا استان اصفهان طی یک سفر یک روزه ضمن بازدید از تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی منحصر به فرد واحد شهر مجلسی در نمازخانه این دانشگاه با جمعی از کارکنان دیدارو تبادل نظر کرد.
در این جلسه دکتر نجفی پس از شنیدن صحبتهای کارکنان واحد شهر مجلسی گفت: یکی از مسائل مهم دانشگاه ها مسائل معیشتی و حقوق کارکنان است . که بایستی با تکیه بر اقتصاد دانش بنیان، کاهش وابستگی به شهریه و مدیریت هزینه ها از این مرحله عبور کنیم

وی استفاده از پتانسیل دانشگاهی اعم از آزمایشگاه ها و کارگاه ها و تخصص اعضای هیات علمی را مورد تاکید قرار داد و گفت:
«دانشگاه آزاد اسلامی وارد مرحله جدیدی از فعالیت خود شده است و با حضور دکتر ولایتی به عنوان رئیس هیات امنا و دکتر رهبر به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، امید است در کنار فعالیت های آموزشی نگاه ویژه ای نیز نسبت به مسائل مالی موجود صورت پذیرد.
این مقام مسئول در تشریح بازدیدهای سرزده از واحدهای استان خاطرنشان کرد:اعضای هیات علمی و کارکنان واحدها با مشکلاتی روبه‌رو هستند که در این بازدیدها مورد بررسی قرار می گیرد و به سمع ونظر رئیس استان خواهد رسید)).

در بازدید رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه استان اصفهان از واحد شهر مجلسی مطرح شدnahad

دشمنان انقلاب برای رسیدن به اهدافشان بنیان های فکری را هدف گرفته اند.
جلسه مشترک مسئولان و اعضای شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی با رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان در دفتر ریاست این دانشگاه برگزار و درباره مسائل مختلف فرهنگی بحث و تبادل نظر شد.
 جلسه مشترکی بین مسئولان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی و مسئولین نهاد رهبری دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان که با حضور دکتر محمد کوشا فرسرپرست واحد شهر مجلسی ، حجت الاسلام حیدری رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان ، حجت الاسلام طاووسی امام جمعه شهر مجلسی، دکتر مصری نژاد عضو هیات علمی و نماینده ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در هیات نظارت بر تشکلهای دانشجویی استان اصفهان ودیگر اعضاء برگزار شد

Read more ...

انmesriتصاب شایسته جنابعالی به عنوان "نماینده ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در هیات نظارت بر تشکلهای دانشجویی استان اصفهان" را که نشان از توانمندیهای جنابعالی و قابلیتهای فراوان واحد شهر مجلسی دارد، تبریک گفته و از خداوند متعال آرزوی توفیق دارم.

محمد کوشافر
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی

Subcategories

Page 1 of 3